Логотип компанії Bauchemie

Історія бренду

Завод Bauchemie

Від німецької компанії до світового гравця. Від 25 до 2500 співробітників. Коротка історія групи компаній MC-Bauchemie: історія успіху.

1960-і та 1970-і роки Початок

Генріх В. Мюллер (*1915/†2010) заснував компанію в 1961 році в м. Ессені, що є частиною Рурської області. У 1963 році він побудував завод з виробництва добавок до бетону та розчину в місті Боттропі, сусідньому з Ессеном. Компанія безперервно зростала у наступні роки. У 1970-х компанія MC розвивала свій бізнес по всій Західній Німеччині. Поширення за кордон Німеччини розпочалося у 1970 році зі створення компанії MC у Франції.

1980-ті роки РОЗШИРЕННЯ В ЄВРОПІ І НА ІНШИХ КОНТИНЕНТАХ

З приходом до керівництва синів засновника, доктора Клауса М.Мюллера та доктора Бертрама Р. Мюллера (*1952/†2012) група компаній MC-Bauchemie прискорила своє розширення в Європі. Починаючи з заснування сестринської компанії в Ірландії було засновано велику кількість дочірніх підприємств у Європі, а з середини 1980-х років навіть за її межами: у січні 1985 року MC заснувала свою першу компанію за межами Європи у Нью-Бомбеї (Індія).

1990-ті роки Після падіння залізної завіси

Після політичних змін у Східній Європі та об‘єднання Німеччини група компаній МС вже у 1990 році розпочинає створення організацій зі збуту у Східній Німеччині, а протягом наступних років створює організації зі збуту та виробничі об‘єкти в інших центральних та східних країнах Європи, таких як Польща, де компанія МС розпочинає свою діяльність у 1993 році.

2000-НІ РОКИ ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Після початку нового тисячоліття інтернаціоналізація компанії ТС продовжилася: було створено регіональну виробничу платформу MC Brazil для Південної Америки та засновано MC-Taiwan для участі у будівництві одного з найбільших проектів на Тайвані — швидкісної залізниці.

2010-ті РОКИ РОЗШИРЕННЯ В АЗІЇ І ПІВДЕННІЙ АМЕРИЦІ

У 2012 році група компаній ТС розпочала свою діяльність у Гвінеї, прагнучи приєднатися до ринку Західної Африки, що стрімко розвивається. Пізніше було засновано ще одну компанію в Гані. Також продовжувалося розширення у Південній Америці та Азії: у 2015 році група компаній MC заснувала спільне підприємство у Чилі, компанію MC Bautek Chile, а у 2017 році – спільне підприємство MC-BIFI Bauchemie у В‘єтнамі.

ВІД 25 ДО ЩО 2500 СПІВРОБІТНИКІВ

Сьогодні сімейна компанія є одним із провідних міжнародних виробників будівельної хімії та технологій. Нею керують Д-р Клаус-Міхаель Мюллер, Д-р Еккехард Цур Мюлен та Ніколаус Мюллер, онук засновника. Група компаній MC займається дослідженнями, розробкою та виробництвом спеціальних будівельних матеріалів та систем продуктів як для новобудов, так і для ремонту та відновлення конструкцій усіх видів, а також працює більш ніж у 40 країнах світу: від Південної Америки та Європи до Близького Сходу, Африки та Південно-Східної Азії.

Our TECHNOLOGIES for your projects
  • We will audit your property
  • We will develop a TECHNOLOGY to solve your problem
  • We select and supply the necessary materials
  • We organize training or installation supervision on your object
  • We organize the execution of work