Clever Polymers

Історія бренду

Завод Clever-Polymers

Компанія Clever Polymers та Construction Chemicals є лідером з виробництва та розробки Поліуретанових Гідроізоляційних Матеріалів, підлогових покриттів, захисних фарб, Поліуретанових смол та багато іншого. Фабрика виробник знаходиться в районі Гебзе, Туреччина.

Завдяки інфраструктурі, що ґрунтується на інноваційних, високотехнологічних дослідженнях та розробках, компанія спрямована на надання високоякісних, сертифікованих на міжнародному рівні широкого спектру товарів та послуг.

Проектування та виробництво постійних високотехнологічних гідроізоляційних матеріалів та покриттів для захисту підлоги стає все більше і більше популярним на міжнародному ринку. Інновації, креативність та здатність вирішувати всі завдання привели компанію до успіху на внутрішньому та міжнародному ринках.

Компанія Clever Polymers та Construction Chemicals виробляє Поліуретанові наливні підлоги, Індустріальні покриття, Епоксидні Наповнювачі, ін‘єкційні ППУ, Грунтовки та багато іншого.

Компанія Clever Polymers і Construction Chemicals прагне якнайшвидше стати найбільш успішною компанією в секторі Ізоляції на Світовому ринку.